سینما و صهیونیسم 4

بسم الله الرحمن الرحیم
مقاله هری پاتر یهودی است از حاخام جک ابراموویچ!؟ جالب است!
Some religious people of different faiths, including Judaism and Christianity, have opposed the Harry Potter series. (I wouldn’t be surprised to find that Moslems, Hindus and others have objected, as well.) After all, it does appear to glorify a lifestyle quite at odds with the one they espouse. But I think they’re missing the point. Harry Potter doesn’t advocate witchcraft as a lifestyle choice any more than the Terminator movies advocate the killer android from the future lifestyle. Harry Potter is about a boy who just happens to be a wizard

نمونه ای از جنایات یهود و هالیوود: روشی در نابودی هویت افراد و جوامع
دهه 1960، جنگلهای آمازون شاهد آزمایش کثیفی است. یک روانشناس یهودی بر 80 کودک بی نوا، پسر بچه هایی که می بایست در آینده مردان قوی و جنگ جوی قبیله بخت برگشته خود می شدند، لباس دخترانه می پوشاند ، بر آنها نام های دخترانه می نهد ، اسباب بازی های دخترانه در اختیار آنان قرار می دهد و بر صورتشان آرایش های دخترانه می نشاند. بنابر تئوری یهودی ها هر آزمایشی که بر روی یک قبیله ی کوچک انجام شود، بر روی یک ملت و یک دنیا هم قابل اجرا است. روزها، هفته ها و ماه ها از عمر کودکان بی پناه می گذشت، اکنون آنان 15-16 ساله هستند. لحظاتی که با خود خلوت می کنند، نزاعی را در روح و روان خود شاهدند. آنان پسرند یا دختر؟

نگاهی اجمالی به سریال نرگس

نگاهی به زندگی سید حسن نصر الله
پس از آن که امام موسی صدر در لیبی به صورت مرموزی ربوده شد، اختلافات بسیاری در سطح رهبری جنبش امل به وجود آمد که در اثر آن و خروج عده‌ای از رهبران از این جنبش، حزب‌الله لبنان تأسیس شد. سید حسن در حزب‌الله نیز مسئولیت‌های مختلفی را عهده‌دار شد؛ از جمله عضویت در شورای رهبری حزب‌الله، اما از فضای درس و بحث فاصله نگرفت و به تحصیلات علمی خود ادامه داد.

شش قاعده هالیوود
درگیری خیر و شر و خوبی و بدی، هسته اصلی و جانمایه هر قصه وابزار دست هر داستان‌پردازی است و قهرمان و ضدقهرمان نیز در مرکز این درگیری، هویتو معنا می‌یابد. سینما خیلی زود به این اصل اولیة قصه‌گویی چنگ زد و تولد سینما درآمریکا و گسترش و توسعه آن به عنوان یک صنعت و تجارت در هالیوود، مدیون این وفاداریاست. سینما در دیگر کشورها و جوامعی که رشد و توسعه یافت کم‌وبیش این اصل مهم رافراموش نکرد. و اگر بالیوود یعنی سینمای هند نیز امروزه از مخاطبین انبوهی در میانعامه مردم برخوردار است، بیش از آنکه مولود خیال‌پردازی و رؤیا‌پردازی باشد متأثراز این شگرد است که درگیری خیروشر و به تعبیر عامیانه آدمهای خوب با آدمهای بد قصهدر آثار سینمایی بسیار شفاف و گویاست.

شبکه اینترنتی 'هنرهای اسلامی' راه اندازی شد

متن کامل جزوه سینما و صهیونیسم8-سینمای هولوکاستی خروس تخم طلای صهیون-قسمت پایانی

/ 0 نظر / 8 بازدید