سینما و صهیونیسم 3

بسم الله الرحمن الرحیم
بررسی فیلم محکومThe Condemned/وحشی گری انسان دور ازخدا درغرب برای پول بیشتر!
                                جهانی در میدان گلادیاتورها 
   

 

                             

تبیینی بر جنگ رسانه ای/جنگ سایبرنتیک
سازمان‌‌های اطلاعاتی ـ امنیتی آمریکا پس از حادثه 11 سپتامبر که طبق اسناد و مدارک بین‌المللی یکی از نقشه‌های از پیش طراحی شده غرب بوده، مدعی شدند گرایش به دین اسلام رو به افزایش بوده و در نهایت این گرایش به دین اسلام باعث تقویت گرو‌ه‌های اسلامی بنیادگرا و گسترش خشونت در جهان می‌شود.به گزارش ایکنا، برخوردهای فرهنگی با اسلام و به تعبیری دقیق‌تر اشاعه «اسلام‌هراسی» در جهان غرب پس از حوادث تروریستی 11 سپتامبر شکلی سازماندهی شده به خود گرفت، تا به این وسیله اسلام عامل خشونت معرفی شود.

هالیوود و‌ پنتاگون هالیوود و‌ پنتاگون
 

 

همکاری‌های سازمان یافته دو طرف، درست پس از پایان جنگ جهانی دوم آغاز گردید. البته پیش از آن هم پنتاگون با تهیه‌کنندگان فیلم‌های سینمایی همکاری می‌کرد. اما این روابط همانند اینک، ساختار یافته نبود.   همیشه یک نماینده پنتاگون به عنوان مشاور نظامی در لوکیشن‌های شما حضور می‌یابد تا از انطباق فیلم شما با فیلمنامه اطمینان یابد.

هالیوود بعد از فیلم های اسکندر ، یک شب با پادشاه و 300 به دنبال «شاهزاده ایران» هالیوود بعد از فیلم های اسکندر ، یک شب با پادشاه و 300 به دنبال «شاهزاده ایران»
 اردوگاه مسیح فیلم مستند و جدید درراستای استفاده نظام سلطه از مذهب و کودکان برای اغراض دنیوی ومنافع سیاسیاردوگاه مسیح فیلم مستند و جدید درراستای استفاده نظام سلطه از مذهب و کودکان برای اغراض دنیوی ومنافع سیاسی

امپراطوری رسانه ای رابرت مرداک صهیونیست
همه افرادی که با عملکردهای واقعی و کیفیت انواع رسانه های نوشتاری، دیداری و شنیداری درعرصه بین الملل آشنا هستند، روپرت مورداک را شناخته و با روشهای کاری او دراین زمینه آشنا هستند. این شهرت او بیشتر از آنجا نشأت می گیرد که او در روند کار خود برای کسب موفقیت از هر طریقی وارد و به هرکاری دست یازیده و این روش او به قدری به مذاق برخی خوش و شیرین آمده است که قصد دارند برای رسیدن به موفقیت از آن بهره برده و حتی آن را ترویج نمایند.
وحی و پیامبری در یهودیت با طعم هالیوودی
در بررسی اساسی تفکّرات یهود به اینجا می رسیم که بعد از حضرت یعقوب و یوسف (ع), بنی‌اسرائیل در مصر در کنار بت‌پرستان و در زیر تفرعن فراعنه به شدّت تحت تأثیر آموزه‌های مشرکانه مصر باستان قرار داشته‌اند. همینجا باید بگویم که دلیلِ توجّه افراطی فیلم‌های هالیوود به مصر باستان و خدایگان مختلفش در همین امر است که تا به امروز ادامه دارد.

اندر تاثیرات فیلم گرانقدر و بی طرف پیانیست!
من در گوشه ای از سالن انتظار هتل (لابی هتل!!) نشسته بودم . از دور دو نفر نزدیک می شدند . دو نفر با موهایش ژولیده و آشفته، صورتهایی چنگ خورده، چشمانی گریان و ورم کرده، صورتهای زرد و لباسهایی به همریخته و نا منظم … فضا نشان از آوردن خبر تاسف آوری می داشت. به نظر می رسید فاجعه ای بس عظیم رخ داده است و من در خواب بوده ام … نزدیکتر که آمدند گویا چهره هایشان را می شناختم … آری خودشان بودند : تئودر هرتزل(۱) و محمود عباس(۲) (مشهور به ابومازن) . بعد از شناختنشان بر شگفتی ام افزود شد . چه شده است؟ این دو با هم؟ با این سر و وضع ، اینجا؟ چرا صحبت نمی کنند؟


باز هم هولوکاست در سینما و خلاصه ای از نظرات اندیشمندان غربی در همایش هولوکاست
هولوکاست را در سینما بررسی می کردم . به راحتی تعداد بسیار زیادی فیلم در این باره دیدم. از فیلمی چون فهرست شینلر استیون خان اسپیلبرگ که یهودی و صهیونیست است و پس از ساخت این فیلم جوایز زسیادی از دولت اسرائیل و سایر مجامع و جشنواره های صهیونیستی برده است تا انیمیشن فرار جوجه ای که پر است از اساطیر صهیون مآب
جن گیری و شیطان و نقش زن - یهود مظلوم و حمله به دین مسیحیت و اسلام
                

/ 0 نظر / 7 بازدید