سایت خبری تحلیلی انقلاب اسلامی؛گزارش ها

هشتم مِی ، سالروز هشت سال پیروزی و افتخار

سرویس جهان اسلام : بیست و پنجم مِی (فردا) سالروز آزادی جنوب لبنان از چنگال صهیونیستهای اشغالگر است؛هشت سال پیش جنوب لبنان از سوی جنبش مقاومت حزب الله آزاد شد؛ اگر چه از این حماسه سالهاست که می گذرد . . .

 

روز نکبت ، یادآور 60 سال تجاوز و مظلومیت

سرویس جهان اسلام : اگر چه اسرائیلی ها 60 سال است که آوارگی و اشغال ملت فلسطین را جشن می گیرند و هر سال با برپایی مراسمی یک سال دیگر را به تاریخ اجاره ای خود می افزایند . . .


روند اشغال فلسطین در طول چند دهه

سرویس جهان اسلام : روند تغییر مالکیت اراضی فلسطینی وتصرف دارایی‌های آنها،مساله‌ای درخور توجهاست، چرا که این امر ماهیت اصلی پروژه صهیونیسم و حمایت بین المللی از آن توسط قدرت‌های استعمارگر را بیشتر تبیین می‌کند.

سراشیبی رو به سوی پایان برای صهیونست ها

سرویس جهان اسلام : گزارشی تحلیلی از وضعیت فعلی اسرائیل در منطقه و جهان و معضلات و مشکلات پیش روی آنان و نا توانی در برخورد با جنبش های مقاومت منطقه ای و بن بست های داخلی در شصتمین سالگرد تأسیس این رژیم

پایان خط برای استکبار جهانی

سرویس جهان اسلام:اهانت به پیامبر اسلام در جوامع غربی هر روز ابعاد تازه ای به خود می گیرد و در این میان برخی سازندگان برنامه های تلویزیونی سعی می کنند از این قافله عقب نمانند.

موفقیت حماس در اداره امور فلسطین به رغم ادامه محاصره

سرویس جهان اسلام : یک گزارش بین المللی تاکید کرد که سیاست منزوی کردن حماس و محاصره نوار غزه سیاستی شکست خورده و این سیاست در تمامی زمینه ها نتایج عکس داشته است
آنچه در غزه می گذرد

سرویس جهان اسلام : در حالی که جنایتهای رژیم اسرائیل در نوار غزه ابعاد گسترده تری به خود می گیرد؛ اولمرت از ادامه جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه خبر داد و جالب اینکه آمریکا در یک موضع گیری رسمی این امر را حق طبیعی اسرائیل دانست .
دهه سرنوشت ساز سوم ، دهه نابودی اسراییل است

سرویس جهان اسلام : گردان های شهید عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که شکست کامل اشغالگران و پیروزی قاطع مبارزان فلسطینی به امید و یاری پروردگار در سوم جهاد و مبارزه تحقق خواهد یافت؛ دهه ای که از سال 2007 آغاز و در سال 2017 پایان خواهد یافت و پیروزی خیره کننده ای را به دنبال خواهد داشت.
خون عماد مغنیه باعث نابودی اسرائیل خواهد شد

سرویس جهان اسلام : دکتر صفی الدین نماینده حزب الله لبنان در تهران در مراسم یابود شهید عماد مغنیه فرمانده ارشد حزب الله لبنان که در مسجد ارک تهران برگزار شد گفت: خون شهید عماد مغنیه باعث نابودی اسرائیل خواهد شد. راغب ، موسوی ، مغنیه

سرویس جهان اسلام : صحبت های حجت الاسلام سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله بعد از شهادت عماد مغنیه (حاج رضوان) و سالگرد شهید حجت الاسلام سید عباس موسوی ، بهانه ای شد تا ما با نگاهی ریزبینانه تر به حزب الله و شهید حجت الاسلام سید عباس موسوی و شهید حجت الاسلام شیخ راغب حرب نگاه کنیم.
ناکامی های پی در پی در فلسطین اشغالی

سرویس جهان اسلام: دورجدید از تجاوز و کشتار درغزه مظلوم و محصور درکین مدعیان دموکراسی، تصویری جدید از غرب وحشی و صهیونیسم متوحش در عصر حاضر را برای جهانیان به نمایش درآورده است.

انقلاب قسام،انقلابی علیه تمام استکبار بود

سرویس جهان اسلام: شهادت قسام رویدادی گذرا نیست، بلکه نقطه عطفی در تاریخ فلسطین به شمار می آید. شهادت ایشان آتش مبارزه علیه استعمار انگلیس را طی سال های 1936 تا 1939 شعله ور ساخت؛ استعماری که در آن زمان نقش بزرگی در تسهیل روند مهاجرت یهودیان جهان به فلسطین داشت. روزشمار جنگ 33 روزه رژیم صهیونیستی علیه حزب الله
 

/ 0 نظر / 7 بازدید