معروف یاران؛از لا به لای اخبار و مقالات

دشمن صهیونیستی از مقابله با ملت فلسطین عاجز شده است

 حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند:‌ امروز به لطف و فضل خداوند، دشمن صهیونیستی که به ظاهر شکست ناپذیر بود در ضعیف ترین وضع قرار دارد و از مقابله با ملت بی پناه، تنها و در عین حال صبور و مقاوم فلسطین، عاجز شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز در دیدار خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی حماس و هیأت همراه، ضمن تجلیل از مقاومت و ایستادگی پرصلابت ملت فلسطین، نیروهای مقاومت و دولت حماس در مقابل فشارهای سنگین و جنایات کم سابقه رژیم صهیونیستی، قدرت‌های زورگو و دوستان آنها، تأکید کردند: امروز به لطف و فضل خداوند، دشمن صهیونیستی که به ظاهر شکست ناپذیر بود در ضعیف ترین وضع قرار دارد و از مقابله با ملت بی پناه، تنها و در عین حال صبور و مقاوم فلسطین ، عاجز شده است.
ایشان افزودند: درود خدا بر ملت فلسطین که با وجود این جنایات عجیب و فجایع بی نظیر، همچون کوه ایستاده است.

متن کامل...

شکست واقعی « سیا »

دستیار مدیر سازمان مرکزی جاسوسی آمریکا و نایب رئیس شورای جاسوسی ملی این کشور گفته است، سرویس جاسوسی آمریکا هر چند که سرویس کوچکی نیست اما با توجه به عملکرد آن، دیگر سرویس با ارزشی برای مردم آمریکا نیست.

"مارک لونتال" در مقاله ای که با عنوان "شکست واقعی سازمان جاسوسی" در روزنامه "واشنگتن پست" منتشر کرد، نوشت: ما به عنوان یک نهاد عمومی و یک حرفه، شکست خورده ایم .

وی نوشته است: ما به دلیل حادثه 11 سپتامبر، اظهارات غیر واقعی در مورد سلاح کشتار جمعی در عراق، فرضیه سلاح کشتار جمعی ایران یا داستانهای وحشتناک درمورد تسلیم و توقیف، شکست نخورده ایم ما به این دلیل شکست خورده ایم که نقش، محدودیت های شغلی و نظرات خود درمورد آنچه از ما انتظار می رود را بطوری شایسته و قابل درک، در انظار توجیه نکرده ایم .

متن کامل

غلبه بهار پیروزی حزب الله بر تابستان داغ آمریکا

تحولات اخیر لبنان از چه نقطه‌ای آغاز شد؟ طرح تغییرات دارای چه ابعاد و اهدافی بود؟ چه کسانی آن را تهیه کرده و به اجرا گذاشتند؟ سرنوشت نهایی طرح و تهیه کنندگان آن به کجا انجامید؟ چه کسانی پیروز و چه کسانی شکست خوردند؟ و چه...

تحولات اخیر لبنان از نقطه ای آغاز شد که دیوید ولش معاون وزیر امور خارجه آمریکا در سفری که اواسط فروردین ماه به عربستان داشت از تابستان داغ لبنان خبر داد. اعلام اینکه لبنانی‌ها تابستان داغی پیش رو دارند در عربستان و در کنار چهره تندرویی مانند سعود الفیصل وزیر پر سابقه‌ی امور خارجه عربستان، دارای معانی خاصی بود. از یک سو، اعلام آن در عربستان و تائید ضمنی مقام دیپلماتیک سعودی به معنای توافق آمریکا ، عربستان و ... بود ثانیا اعلام علنی آن جنبه‌ی عملیات روانی را به نمایش می‌گذاشت وقتی دیپلمات‌ها از جنگ و درگیری پیش از وقوع خبر می‌دهند جنبه‌ی جنگ روانی بر جنگ عینی غلبه می‌کند.

متن کامل

کارشناسان مصری: مرکز آکادمیک اسرائیلی در قاهره مزدور موساد است

گروهی کارشناسان مصری مرکز آکادمیک اسرائیلی فعال در قاهره را دفتر سازمان اطلاعات رژیم صهیونیسیتی (موساد) در پایتخت مصر دانستند.


به گزارش خبرگزاری فارس، این کارشناسان تاکید کردند که این مرکز اسرائیلی خطری بر امنیت ملی مصر است.
این کارشناسان افزودند: این مرکز با برگزاری همایش "یهودیان مصر" که قرار بود روز سه‌شنبه گذشته در قاهره برگزار شود و دولت مصر آن را لغو کرد، می‌خواستند حق بازگشت فلسطینی‌ها را به وطن خود لغو کنند.
این گروه ادامه دادند: معاون مدیر این مرکز اسرائیلی در سال 1987 متهم به وارد کردن ماده مخدر هروئین به مصر شده بود و تحقیقات نشان داد که وی مزدور و عنصر سازمان اطلاعات اسرائیل (موساد) است.
این کارشناسان اظهار کردند: این مرکز تاکنون شش پژوهش ارائه کرده است و طی آن تاکید کرده‌اند که یهودیان در زندگی اجتماعی بر مصریان اولویت و برتری دارند.

متن کامل

هالیوود یا اسلام!، الگوبرداری از انسان کامل در جهان امروز

/ 0 نظر / 7 بازدید