سایت خبری تحلیلی انقلاب اسلامی؛یادداشت ها

روز نکبت و سهم انگلیسی ها

سرویس جهان اسلام: در پی تئوریهای افراطی تئودر هرتضل که خود را یهودی می دانست ولی در واقع حتی به خدا اعتقاد نداشت و بعد از جنگ جهانی اول و تقسیم شدن امپراطوری بزرگ عثمانی ،فلسطین در سهم غنایم انگلیس از جنگ...

 

صهیونیزم و دولت اشغالگر قدس مدیون کیست ؟

سرویس جهان اسلام :شخصیت ها و نخبگانی بسیار، در پدید آمدن صهیونیسم و دولت اسراییل نقش داشته اند.در واقع نقش این لابی جهانی آنقدر گسترده بوده و هست که جنگ جهانی دوم را به سمتی جهت دادند که ماه ها طولانی تر شود و نهایتا به نفع متحدین تمام گردد. در ذیل به نام برخی از شخصیت های سیاسی که در این زمینه سهم بیش تری از دیگران داشته انداشاره شده است:

 

فتنه انگیزی صهیونیستی و فیلم فتنه

سرویس جهان اسلام:در واقع صهیونیست ها و کلیسای ایوانجیلیست در آمریکا به دنبال جنگ پایانی ،سعی در تحقق بخشیدن به جنگ تمدن های ساموئل هانتیگتون هستند و از این میان بیشتر از همه به ایجاد تفرقه و بدبینی میان مسیحیان و مسلمانان ...

 

راهبرد و ضد راهبرد ها در غزه

سرویس جهان اسلام :گام بعدی راهبرد دیکته شده از سوی کاخ سفید به دولت ورشکسته ی اولمرت ،کوچاندن فلسطینینان غزه به مصر است زیرا اسراییلی ها نمی توانند قیمت نسل کشی مستقیم فلسطینی ها را بدهند پس تمامی مبادی غزه را به خارج مسدود می کنند ، مانع ارسال مواد غذایی - پزشکی می شوند و با مبارک نیز تفاهم می کنند تا مرز رفح را بطور محدود و مقطعی باز بگذارد.

 

آنها که خود را به باد خزان می سپارند !

سرویس جهان اسلام :این سه مرد خزان زده که در آنا پولیس برای صلحی گرد آمده اند که به هیچ کدامشان مربوط نمی شود ، نه از برای دولت فلسطینی و پایان دادن به تمامیت طلبی های صهیونیستی که برای استحمار سایر کشور های عربی و مردم خودشان به سرزمین گاوچران ها آمده تا همانطور که دموکراسی را آمریکایی ها به عراق صادر کردند برای آنها هم صلح آمریکایی صادر کنند.
اسلام ستیزی به سبک سارکوزی !

سرویس جهان اسلام : نیکلاس سارکوزی رییس جمهور جوان و رادیکال فرانسه در نطقی تند و زننده در دیدار با رییس جمهور ایرلند و سوئد، رشد اسلام در اروپا را به باد انتقاد گرفت .این اضهارات در راستای نزدیکی و به حزب حاکمه ی آمریکا و لابی صهیونیست فرانسه ارزیابی می شود و ضمنا بر عقده های درونی وی در دوران شیراک صحه می نهد.

 

سارکوزی: مستبد،صهیونیست و شیفته ی آمریکا

سرویس جهان اسلام: وزیر کشور سابق دولت شیراک ،هم اکنون رییس جمهوری است که به گمانش رمز پیروزی در اروپا، بلر بودن و در خاورمیانه، بوش شدن است . وی هر قدر که توانسته در چند ماه اخیر به آمریکا نزدیک شده و با ایران روابطی خصمانه در پیش گرفته است. او در اتحادیه اروپا نیز به علت تندروی های ناشیانه منزوی و در داخل فرانسه به علت حاکمیت پلیسی، عدم ترمیم سیستم اقتصادی فرانسه و روابط غیر اخلاقی چهره ای منفور است.

 

رژیم صهیونیستی از اجلاس صلح چه می خواهد؟

سرویس جهان اسلام : در واقع اجلاس صلح به دنبال صلح نیست بلکه به دنبال آبرویی است که از این رژیم رفته و مقابله با قدرتی است که جبهه ی ضد صهیونیسم در خاورمیانه یافته است؟ و هیچ چیز دیگر


 

فلسطین و خیانت های فلسطینی هایی به نام فتح

سرویس جهان اسلام :حتی اگر « محمود عباس » به همراهی و همسوئی خود با آمریکا اعتراف نمی کرد همچنان مشخص بود که عملکرد و مواضع وی دقیقا تحت نظر آمریکا و صهیونیست ها قرار دارد.

 

به بهانه ی 11 سپتامبر

سرویس جهان اسلام :هیچ کس پرسیده است چگونه 11 سپتامبر، خط کش ما و شما شد؟چرا ما ضد تروریسم شد و شما مدافع تروریسم؟ چرا ما دارای حق حیات شدیم ؟و شما تمامی حقوقتان توقیف شد به اعتبار امنیت جهانی؟ و چرا از میان همه شماها، فقط ماند مسلمان‌ها؟ و از میان همه مسلمان‌ها، ماند افغانستان، عراق، لبنان، و شاید ایران؟ و چرا 11 سپتامبر در آمریکا با 3 هواپیما آغاز می‌شود ولی 11 سپتامبرها برای دیگران با هزاران فروند هواپیمای بمب‌افکن؟
/ 0 نظر / 7 بازدید